Byl jednou jeden starý, zapomenutý blog

29. prosince 2012 v 22:53 | Enigma |  Moje psaní
Zpět na starém blogu! Velmi starém, zapomenutém blogu. Návrat idiota:-) Po všech těch martýriích na Blogspotu se mi zastesklo po starém dobrém Blogu.cz. Má to tady pro mě zvláštní význam, vzpomínky na začátky, hodiny strávené s nastavováním designu (to mě tedy bavilo asi víc než psát celý blog). Dodnes si pamatuju svůj první blog na www.eluna.blog.cz, v záhlaví byla červenobílá květina a pozadí pro text bílé, zbytek pozadí šedé. Pak jsem měla design s obrázy od Alfonse Muchy...a pořád miluju secesi. Mnoho a mnoho jiných a více či méně krásných designů.

Pro život potřebuju změnu, změnu barvy, změnu prostředí, došla jsem do období, kdy jsem neustále v pohybu. Kdybych měla od začátku doteď jeden blog, bylo by mu letos už 5 let, ale měla jsem asi 50 dalších. I když je pravda, že Enigmu mám nejdéle. Bylo tady úplně všechno. Pubertální starosti, střední škola, pseudolásky, zloba, trápení, legrace...byla to doba, kdy ještě neexistoval Facebook a já neznala Burberryho ani jsem neuměla poznat parfém podle jediného přivonění. Taky jsem kouřila marihuanu, jsem ráda, že jsem s tím přestala.

Už taky nejsem závislá na onlineovkách a přestala jsem úplně nosit kalhoty. Zamilovala jsem se do sukní, bot a kabelek, prostě typická městská ženská. Internet a kafe jsou pro mě jako můj druhý vzduch a krev. Žiju single život, nejsem na nikoho finančně ani psychicky odkázaná, mám práci, které si stále ještě dostatečně nevážím, ale slibuju, že budu a někdy si připadám trochu jako Bridget Jonesová. Mňaam...


Člověk se časem velmi mění, jen doufám, že k lepšímu. Je to změna o 360° a moc mě to baví. Nechci dopadnout jako na všechno si stěžující chudáček. Pokud nejsem spokojená, je dobré najít vůli s tím něco dělat, to myslím, že se mi zatím daří. Chci umět žít svůj život tak, jako by každý den měl být mým posledním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama