Moje psaní

Byl jednou jeden starý, zapomenutý blog

29. prosince 2012 v 22:53 | Enigma
Zpět na starém blogu! Velmi starém, zapomenutém blogu. Návrat idiota:-) Po všech těch martýriích na Blogspotu se mi zastesklo po starém dobrém Blogu.cz. Má to tady pro mě zvláštní význam, vzpomínky na začátky, hodiny strávené s nastavováním designu (to mě tedy bavilo asi víc než psát celý blog). Dodnes si pamatuju svůj první blog na www.eluna.blog.cz, v záhlaví byla červenobílá květina a pozadí pro text bílé, zbytek pozadí šedé. Pak jsem měla design s obrázy od Alfonse Muchy...a pořád miluju secesi. Mnoho a mnoho jiných a více či méně krásných designů.

Pro život potřebuju změnu, změnu barvy, změnu prostředí, došla jsem do období, kdy jsem neustále v pohybu. Kdybych měla od začátku doteď jeden blog, bylo by mu letos už 5 let, ale měla jsem asi 50 dalších. I když je pravda, že Enigmu mám nejdéle. Bylo tady úplně všechno. Pubertální starosti, střední škola, pseudolásky, zloba, trápení, legrace...byla to doba, kdy ještě neexistoval Facebook a já neznala Burberryho ani jsem neuměla poznat parfém podle jediného přivonění. Taky jsem kouřila marihuanu, jsem ráda, že jsem s tím přestala.

Už taky nejsem závislá na onlineovkách a přestala jsem úplně nosit kalhoty. Zamilovala jsem se do sukní, bot a kabelek, prostě typická městská ženská. Internet a kafe jsou pro mě jako můj druhý vzduch a krev. Žiju single život, nejsem na nikoho finančně ani psychicky odkázaná, mám práci, které si stále ještě dostatečně nevážím, ale slibuju, že budu a někdy si připadám trochu jako Bridget Jonesová. Mňaam...


Člověk se časem velmi mění, jen doufám, že k lepšímu. Je to změna o 360° a moc mě to baví. Nechci dopadnout jako na všechno si stěžující chudáček. Pokud nejsem spokojená, je dobré najít vůli s tím něco dělat, to myslím, že se mi zatím daří. Chci umět žít svůj život tak, jako by každý den měl být mým posledním.
 
 

Reklama